Wózek inwalidzki standardowy VERMEIREN 708D

Wózek inwalidzki standardowy Vermeiren 708D jest wykonany ze stali precyzyjnej. Przeznaczony dla osób z dysfunkcją narządów ruchu. Bogata gama kolorystyczna zapewnia komfort psychiczny osobie poruszającej się na wózku. Dostępny jest w różnych szerokościach. Model standardowy posiada konstrukcję modułową co zapewnia pacjentowi rozbudowę standardu wózka o wiele dodatkowych opcji, tak aby spełniał jak najlepiej oczekiwania użytkownika. Estetyka niezawodność i funkcjonalność to idea, która przyświeca tej konstrukcji. Najwyższa Jakość potwierdzona przez certyfikowane Instytuty w większości krajach Europejskich.


Zalety:

  • Nowy wygląd i kształt podłokietników czyni wózek nowoczesnym i estetycznym a możliwość odchylania za oparcie i wyciąganie bardziej funkcjonalnym.
  • Płyty boczne podłokietnika wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. 6 punktów mocowania płyty do ramy podłokietnika gwarantuje, że nie ulega ona wyginaniu i pękaniu.
  • Kółka odbojowe zabezpieczają ściany przed rysowaniem i niszczeniem podczas jazdy w małych pomieszczeniach.
  • Nowy zamek do podłokietnika wykorzystywany wcześniej tylko w wózkach wyższej klasy. System ten wzmacnia mocowanie na tyle skutecznie, że nie ma mowy o jakichkolwiek luzach. Podłokietniki nie „latają” na boki są stabilnie zapięte.
  • Wspaniale funkcjonujące, bardzo skuteczne hamulce oparte na systemie sprężynowym. Nie ważne czy masz dużo siły w rękach czy mało, zablokowanie hamulca i odblokowanie hamulca nie sprawia już trudności.
  • Koła na szybkozłącza.
  • Widełki plastikowe wykonane z bardzo wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego zmniejszają wagę wózka.

 

kolor ramy:  Niebieski metalik Srebrny metalik Boordowy   kolor tapicerki:  Kolor czarny

 

 

57 - 68 cm
31 cm
39 - 50 cm
41 cm
22 cm
51 cm
43 cm
40-54 cm
110 cm
18 -19 kg
120 kg
CENA: 907 PLN
CENA: 800 PLN
Dofinansowanie

Kod refundacji: 9194.01

Kwota refundacji: 800 PLN

Dodatkowa refundacja: PCPR/MOPS do 150% limitu NFZ

Więcej o dofinansowaniu w dziale: