Materace do opieki długoterminowej

M.8000

Jest to produkt, którego zadaniem jest wsparcie profilaktyki i leczenia odleżyn u chorych z najwyższym ryzykiem ich powstania lub w stadiach wysokozaawansowanych. Cechuje go długowieczność, trwałość i niezawodność. Jest systemem prostokomorowym (nazwa pochodzi od kształtu pojedynczych komór materaca) często też nazywanym: "nylonowym" (z uwagi na użyty do jego produkcji materiał). Każdy materac składa się z kilkunastu poprzecznych komór.

Dzięki zastosowaniu nowej technologii łączenia bocznych części komór oraz obecności włókien nylonowych komory mają zwiększoną wytrzymałość mechaniczną - są odporne na rozwarstwienia materiału, rozdarcia i przypadkowe przebicia. Użyte do produkcji materiały dają pacjentom poczucie komfortu dzięki swojej miękkości i śliskości.

Materace prostokomorowe szczególnie polecamy tam gdzie najważniejsza jest wieloletnia niezawodność - Zakładom Opieki Zdrowotnej oraz pacjentom indywidualnym, którzy korzystają z materacy dynamicznych przez wiele lat.

Systemy są nowoczesne i proste w obsłudze, nie wymagają spełnienia żadnych specjalnych wymogów instalacyjnych. Konstrukcja materaca pozwala na łatwą i szybką wymianę komór powietrznych. Skutecznie wspomagają leczenie odleżyn do II° włącznie. Chorym z odleżynami polecamy stosowanie materacy z systemem AIR.

CENA: 0 PLN
Dofinansowanie

Więcej o dofinansowaniu w dziale: