Poduszki VICAIR

Technologia Vicair stanowi unikatowe, innowacyjne podejście do problemu stabilzacji i ochrony przed tworzeniem się odleżyn osób poruszających się na wózkach. setki wypoełnionych powietrzem komórek dopasowuje się do kształtu ciała. Ta oryginalna Duńska technologia zyskała sobie ogromne poparcie na całym świecie.

podstawowe zalety:

    * Składa się z dwóch komór
    * stabilizator miednicy
    * pięć rozmiarów
    * dwa rodzaje pokrowców (komfort , wodoodporny) pokrowce wykonane z materiałów rozciągliwych w dwóch wymiarch gwarantujących odpowiednie zanużenie się ciała .
    * pokrowiec typu kmfort wykonany z materiału oddychającego i wydalajacego wilgoć.

Model Academy

Poduszki Academy stanowią unikatowe innowacyjne podejście do stabilizacji ciała. zawierają setki małych komórek wypełnionych powietrzem o bardzo niskim współczynniku tarcia co pozwala im przemieszczać się względem siebie a tym samym doskonale dopasowywać się do kształtów ciała. A zdolność do deformowania się poszczególnych komórek tylko wzmacnia ten efekt. Rezultatem jest stabilne i wygodne podparcie ciała w kombinacji z równomiernym rozkładem cisnienia. Poduszki podzielone są kilka komór wypełnionych małymi powietrznymi komórkami z właściwą sobie gęstością. Ta innowacyjna Duńska technologia została wprowadzona na całym Świecie z dużym sukcesem.

podstawowe zalety poduszek Academy:

    * doskonały rozkład ciśnienia
    * dosonała stabilizacja
    * bardzo lekka około 750 g
    * dopasowująca się do ciała
    * całkowicie bezpieczna i niezawodna
    * klinicznie testowana

CENA: 1177 PLN
Dofinansowanie

Więcej o dofinansowaniu w dziale: