Inhalator MEDEL PRO/ MEDEL FAMILI

MEDEL PRO jest inhalatorem pneumatycznym tłokowym do terapii aerozolowej charakteryzującym się wysoką stabilnością pracy. Jest przeznaczony do intensywnego użytku zarówno szpitalnego jak i domowego.

Piękny, nowoczesny design połączony z przyjemną dla ucha pracą inhalatora. Do ciągłych i okresowych terapii aerozolowych przy podawaniu wszystkich leków do nebulizacji (w tym zawierających budezonid) oraz inhalacji soli fizjologicznej, aromaterapii i ziołolecznictwa.

Czas trwania nebulizacji jest wyjątkowy krótki, dzięki niezwykle efektywnemu nebulizatorowi typu MedelJet PRO i silnemu kompresorowi. Nebulizator posiada wyraźną podziałkę do dozowania leku oraz dużą pojemność samego nebulizatora - 15 ml.

W komplecie niezwykle wygodna i elegancka torba na inhalator i akcesoria. Doskonały opatentowany system nebulizacji, gładki i ergonomiczny design oraz cicha praca plus 5 lat gwarancji. Jest to wszechstronny inhalator- zarówno do inhalacji w domu jak i w przychodniach

Komfortowa unikalna rączka do przenoszenia oraz długi przewód pozwalają na komfortowe zabiegi, nawet przy niecierpliwych dzieciach. Wyposażony jest w wysoce efektywny nebulizator MedelJet PRO z systemem zaworów, które zwiększają ilość podanego leku i minimalizują jego utratę.

CENA: 0 PLN
Dofinansowanie

Więcej o dofinansowaniu w dziale: