Wózek inwalidzki standardowy Vermeiren 708E wykonany jest ze stali precyzyjnej. Przeznaczony dla osób z dysfunkcją narządów ruchu.

CENA: 800 PLN
CENA: 726 PLN

Wózek inwalidzki standardowy Vermeiren 708D jest wykonany ze stali precyzyjnej. Przeznaczony dla osób z dysfunkcją narządów ruchu. Bogata gama kolorystyczna zapewnia komfort psychiczny osobie poruszającej się na wózku.

CENA: 907 PLN
CENA: 800 PLN

Wózek inwalidzki standardowy VERMEIREN 708S posiada obniżone o 5 cm siedzisko, co pozwala niektórym pacjentom odpychanie się nogami. Wózek wyposażony jest w koła tylne 22 calowe i przednie 6 calowe.

CENA: 1047 PLN

Wózek inwalidzki standardowy VERMEIREN 708A z przesuniętym środkiem ciężkości przeznaczony dla osób z amputowanymi kończynami obiema lub jedną .Dla osób z protezami może być wyposażony w podnóżki.

CENA: 867 PLN

Wózek inwalidzki standardowy VERMEIREN 708HEM2 przeznaczony dla osób, które mają sprawną tylko jedną rękę. Obręcze napędowe są zamontowane na jednym kole, w zależności którą obręczą się kręci wózek skręca w lewo bądź w prawo.

CENA: 1890 PLN

Wózek inwalidzki standardowy VERMEIREN 708HEM1 przeznaczony dla osób, które mają sprawną tylko jedną rękę. Dźwignia napędowa jest zamontowana tylko na jednej stronie. Przy osi koła jest mechanizm do przełączania jazdy do tyłu lub przodu.

CENA: 2700 PLN

Wózek inwalidzki standardowy VERMEIREN 730

CENA: 1051 PLN

Wózek inwalidzki standardowy VERMEIREN 28 posiada wzmocnioną konstrukcję dla osób ważących do 120kg. W wózku zastosowany został podwójny krzyżak.

CENA: 971 PLN

Wózek inwalidzki standardowy VERMEIREN 768 to terenowy, składany wózek z dwiema dźwigniami napędowymi. Konstrukcja umożliwia ściąganie podnóżków oraz podłokietników.

CENA: PLN

Wózki z rodziny Start 3 zaprojektowano z myślą o osobach, które pragną czuć się komfortowo i niezależnie. Wysoka jakość oraz modułowa konstrukcja pozwala na przystosowanie wózka do indywidualnych potrzeb i preferencji.

CENA: 0 PLN

Zwarta konstrukcja wózka, całkowita długość 104cm dzięki redukcji podnóżka. Składana konstrukcja ramy oparta na krzyżaku umożliwia szybkie złożenie i rozłożenie wózka.

CENA: 0 PLN