SITO pionizator - podnośnik

CENA: 7480 PLN

BAFFIN+ to poszerzony zakres funkcji fotelika pionizującego BAFFIN. Fotelik BAFFIN PLUS posiada dodatkową funkcje ustawienia siedziska na dowolnej wysokości (od 40 do 80cm).

CENA: 11500 PLN

BAFFIN MANUAL to fotelik pionizujący. Ma zastosowanie u osób z wadami postawy i dysfunkcją mięśni. Doskonale sprawdza się u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.

CENA: 6400 PLN

PARAPION to pionizator statyczny. Służy do biernej pionizacji pacjenta. Przebywając w urządzeniu pacjent czuje się bezpiecznie. Następuje adaptacja zmysłu równowagi.

CENA: 3000 PLN

PARAPION ACTIVE to pionizator statyczny. Daje możliwość samodzielnego przemieszczania się w pozycji stojącej, rewelacyjnie wpływa na psychikę pacjenta.

CENA: 7500 PLN

SMART to pionizator statyczny. Służy do biernej pionizacji pacjenta. Prosty w obsłudze, lekki a zarazem stabilny. Posiada wszelkie regulacje aby zabezpieczyć pacjenta podczas pionizacji.

CENA: 2200 PLN

VISION to elektryczne urządzenie do pionizacji osób dorosłych i młodzieży. Zaprojektowany w celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa.

CENA: PLN

ACTIVALL to pionizator dynamiczny. Służy do czynnej pionizacji i nauki chodzenia. Jest to sprzęt nowoczesny, stabilny, solidny a zarazem prosty w obsłudze.

CENA: 3000 PLN

ACTIVALL CROSS to pionizator dynamiczny. Jest przystosowany dla osób które przeszły wstępny proces nauki chodzenia w domu i placówkach służby zdrowia. Urządzenie doskonale sprawdza się w terenie.

CENA: 7000 PLN

PARAMOBIL to pionizator statyczno-dynamiczno-rehabilitacyjny. Jest pierwszym urządzeniem, które w kompleksowy sposób pomaga pacjentom w żmudnym procesie rehabilitacji.

CENA: 3950 PLN

KOTEK to pionizator przedni. Wykonany jest z ekologicznego drewna i jest używany do pionizacji dzieci w pozycji leżąc przodem. Stosowany jest u małych pacjentów, którzy źle znoszą pionizację przy stabilizacji tylnej.

CENA: 3000 PLN

KOTEK ELECTIC to pionizator przedni KOTEK w wersji elektrycznej. Wykonany jest z ekologicznego drewna i jest używany do pionizacji dzieci w pozycji leżąc przodem. Stosowany jest u małych pacjentów.

CENA: 5500 PLN

Dalmatyńczyk to pionizator rehabilitacyjny. Dalmatyńczyk wykonany jest z ekologicznego drewna, służy zarówno jako fotelik rehabilitacyjny do wstępnej adaptacji dziecka w pozycji siedzącej.

CENA: 7500 PLN

REHASUV to pionizator rehabilitacyjny. Jest uzupełnieniem pionizatorów dynamicznych ułatwiających proces chodzenia. Jest to urządzenie bardzo rozbudowane jeżeli chodzi o modyfikacje i dopasowanie do dysfunkcji.

CENA: 3000 PLN

Wielbłąd to pionizator rehabilitacyjny. Wykonany jest z ekologicznego drewna i służy zarówno jako fotelik we wczesnej fazie procesu rehabilitacji i pionizacji, oraz jako pionizator statyczny.

CENA: PLN
CENA: 4140 PLN
CENA: 4140 PLN

Przyrządy do nauki utrzymywania prawidłowej pozycji stojącej z właściwym ustawieniem wszystkich stawów.

CENA: 4240 PLN