Wózek inwalidzki dziecięcy spacerowy Vermeiren Gemini I to nowej generacji wózek wykonany z aluminium dla dzieci z porażeniem mózgowym. Konstrukcja stwarza ogromne możliwości różnych regulacji.

CENA: 1799 PLN

Wózek inwalidzki dziecięcy spacerowy Vermeiren Geminii II to nowej generacji wózek wykonany ze stali dla dzieci z porażeniem mózgowym. Gemini II to bliźniaczy brat znanego i sprawdzonego Gemini I przeznaczony dla większych dzieci.

CENA: 2889 PLN
Model [1] - wózek przeznaczony dla dzieci o wzroście do 115 cm, z profilowanym oparciem, usztywnionym siedzeniem. Doskonały dla dzieci małych siedzących samodzielnie i nie w pełni samodzielnie.
CENA: 0 PLN
Model [2] - posiada usztywnione siedzenie i płaskie wypełnione gąbką oparcie. Ta odmiana przeznaczona jest dla dzieci siedzących samodzielnie o wzroście do 135 cm.
CENA: 0 PLN
Model [3] - wózek o elastycznym wypełnionym gąbką siedzeniu i profilowanym, miękkim oparciu, które usztywnione jest kilkoma pionowymi płytkami lub jedną (na życzenie).
CENA: 0 PLN
Model [4] - jest odpowiednikiem modelu „2", lecz większym, przeznaczonym dla dzieci siedzących samodzielnie o wzroście ok. 150 cm.
CENA: 0 PLN
Model [5] - odpowiednik modelu „3", lecz dla dzieci większych o wzroście do 150 cm.
CENA: 0 PLN
Model [6] - wózek o uniwersalnej konstrukcji. Przeznaczony dla dzieci i młodzieży, a także dorosłych o wzroście powyżej 150 cm.
CENA: 0 PLN
CENA: 1750 PLN