Dofinansowania

Wnioski do pobrania

Wszelkie problemy i trudności z zaopatrzeniem w wózek elektryczny pomogą Państwu rozwiązać doświadczeni przedstawiciele medyczni firmy ACTIVMED


NFZ

Dofinansowanie Narodowego Funduszu Zdrowia na zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze.

Zasady zaopatrywania w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze reguluje rozporządzenie Ministra Zdrowia z dn. 17.12.2004r. Zawiera ono szczegółowy wykaz refundowanych przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych, wysokość udziału własnego Świadczeniobiorcy, kryteriów ich przyznawania oraz okresów ich użytkowania.

KROK I
Musisz udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który wyda skierowane do specjalisty lub wystawi zlecenie na zaopatrzenie ortopedyczne.

KROK I
Zanim umówisz się na wizytę do lekarz pierwszego kontaktu lub specjalisty w celu wystawienia zlecenia na zaopatrzenie Narodowego Funduszu Zdrowia, odwiedź Nas lub  zadzwoń do Nas. Doradzimy Tobie, jaki będzie dla Ciebie najlepszy kod zaopatrzenia i który lekarz może Ci go wystawić.

KROK II

Umów się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu lub specjalisty.

 

KROK III
Kiedy otrzymasz zlecenie od lekarza, przyjdź lub zadzwoń do najbliższego sklepu ACTIVMED, a  fachowo dobierzemy najbardziej odpowiedni dla Ciebie sprzęt. Jeżeli nie jesteś w stanie do Nas dojechać, my przyjedziemy do Ciebie. Jeżeli wybierzesz droższy sprzęt niż refundacja NFZ pomożemy w zdobyciu dofinansowania z PCPR/MOPS.


NFZ

Dofinansowanie PCPR / MOPS

Jeżeli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności (grupę inwalidzką) i chcesz uzyskać dofinansowanie do sprzętu. Zadzwoń do Nas a pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności.