O firmie

ACTIVMED to sklep medyczny ze sprzętem rehabilitacyjnym i ortopedycznym. Działamy na rynku od 2000 roku. Od początku swojej działalności mamy jeden cel: Pomoc osobom z niepełnosprawnością oraz ich opiekunom w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego niezbędnego w codziennym życiu.

Zajmujemy się również zaopatrzeniem ortopedycznym osób z kontuzjami w obrębie kręgosłupa, stawu biodrowego, stawu kolanowego, stawu skokowego, stawu barkowego oraz nadgarstka. Zatrudniamy wykwalifikowany personel magistrów oraz techników rehabilitacji medycznej, służących Państwu swoją fachową wiedzą i doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie, a dobierany przez nas sprzęt przyczyniał się do poprawy stanu zdrowia i samopoczucia naszych klientów. Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Pomagamy w wypełnianiu wniosków (PCPR, MOPS, PFRON) umożliwiających otrzymanie refundacji i dofinansowania do potrzebnego sprzętu. Jesteśmy przedstawicielem takich firm jak: OTTOBOCK, VERMEIREN, SUNRISE MEDICAL, HOGGI, MEYRA, PANTHERA, MOBILEX, R82, LeviCare, ELBUR, LIWCARE, DONJOY, AIRCAST, BREG, MEDI, ORLIMAN, REH4MAT, MDH, AKCES-MED, ORTHOSERVICE, oraz wielu innych.

Oferujemy sprzęt wysokiej klasy w konkurencyjnych cenach.

Mamy na swoim koncie ogromną liczbę zadowolonych klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych z całej Polski, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem, a w zamian otrzymali zadowolenie i satysfakcję z zakupionych u nas produktów. W dalszym ciągu podnosimy swoje kwalifikację i uczestniczymy w licznych szkoleniach oraz sympozjach. Posiadamy autoryzację od największych producentów sprzętu rehabilitacyjnego firmę: Ottobock, Vermeiren oraz GTM.

Zapewniamy fachową i miłą obsługę oraz szybką realizację. Zapraszamy do naszego sklepu.

Dlaczego my?

Ponad <span>300</span> produktów

Ponad 300 produktów

Sprzęt od najlepszych <span>producentów</span>

Sprzęt od najlepszych producentów

<span>Niskie</span> ceny

Niskie ceny

<span>Gwarancja</span> najwyższej <span>jakości</span>

Gwarancja najwyższej jakości

<span>Profesjonalne</span> wsparcie klienta

Profesjonalne wsparcie klienta

Referencje

c.jpg
b.jpg
a.jpg
deer_grass_leaves_autumn_trees_59721_1920x1080.jpg